Tuesday , January 18 2022

“Nuk mburrem!” E listuar krah kryeministrit Rama, Arbana Osmani mbetet e befasuar (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme në ëake Up u tha se moderatorja Arbana Osmani dhe kryeministri Edi Rama personazhet më të ndjekur në mediat sociale. Lidhur me këtë lajm Arbana ka reaguar e emocionuar.

Advertisement

“Nuk mburrem, por u jam falënderuese të gjithëve për dashurinë dhe suportin”, ka shkruan Arbana në Instastory.

Kujtojmë se Arbana Osmani ka rreth 860 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa kryeministri Rama ka rreth 1,5 milion ndjekës në Facebook./albeu.com/