Wednesday , April 14 2021

Aktualitet (Shqiperia)

Covid-19/ MSH: 360 raste të reja dhe…ndërron jetë një qytetar nga Elbasani

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo ambient jashtë shtëpisë, shmangni grumbullimet, ruani distancimin fizik; kujdesuni për higjenën vetjake dhe vetëizolohuni kur dyshoni se jeni …

Lexo më shumë »