Thursday , February 25 2021

Bota

Bota. Çdo gjë që ndodh. Europë (Itali, Gjermani, Francë, Suedi, Angli, Zvicër, Suedi, Danimarkë, Turqi, Spanjë, Portugali, Belgjikë, Bullgari, Kroaci, Estoni, Finlandë, Gjeorgji, Greqi.  Amerikë (Washington, New York, Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Florida)

Motoja jonë është besimi: ne jemi te pavarur, te paanshëm dhe të ndershëm, pasi në qendër te gjithçkaje që ne bëjmë qëndron publiku dhe vetëm interesat e tij.

Për çdo sugjerim apo informacion të vlefshëm që ju mendoni se është i përshtatshëm për opinionin publik ju lutemi të na e dërgoni në adresën: info@elbasaniplus.com.

Gjithashtu bizneset që duan të reklamojnë aktivitetin e tyre në faqen tonë janë të lutur të kontaktojnë në adresën: reklamo@elbasaniplus.com

Pas abortit, Meghan shfaqet me bark të rrumbullakosur

Meghan Markle dhe Princi Harry do bëhen prindër shumë shpejt!  E fotografuar me një pallto të hapur, aktorja tregon një bark të rrumbullakosur. Foto është publikuar nga revista rozë “Gente”. Disa muaj më parë, Meghan rrëfeu se kishte humbur fëmijën e dytë pas një aborti dhe se kjo ngjarje kishte …

Lexo më shumë »