Tuesday , December 1 2020

Intervista

Këngëtarja e njohur tregon mes lotëve historinë e saj. Rrëfen udhëtimin me gomone për në Itali

Këngëtarja Marsela Çibukaj ka rrëfyer në rubrikën “Tani mund të këndosh” ka rrëfyer për udhëtimin e saj me gomone për në Itali, eksperiencën e fŗikshme dhe teŗrorin që ka përjetuar. Pavarësisht atyre momente të paharrueshme dhe të fŗikshme për të dhe familjen, Marsela ia ka dalë të arsimohet mirë dhe …

Lexo më shumë »

“Që mos të ngjaj si gagaçe”, Xhemi nuk e harron Alketën, “hakmerret” edhe pas disa muajsh

E ftuar në “Ftesë në 5”, Xhemi Shehu duket si i ktheu përgjgjie edhe pse me shaka Alketa Vejsiut ne lidhjen me “sherrin” virtual të para pak muajve. Kujtojmë këtu se thumbat ndërmjet moderatorëve lindën në dhjetorin e vitit të shkuar kur prezantuesja Alketa Vejsiu prezantoi Festivalin e 58 të …

Lexo më shumë »