Sunday , January 17 2021

Kulturë (Shqiperia)

Rezart Veleshnja bën sheŗr me vajzën e biznesmenit Delijorgji: E paaftë mendërisht. “Babai yt ka bërë disa gabime”,

Puntata e fundit e emisionit e ‘Shiko Kush Luan’ ka ndezur një debat në rrjet mes modeles e njëkohësisht vajzës së biznesmenit Mihal Delijorgji, Kleoniki Delijorgji dhe aktorit Rezart Veleshnja. Si fillim gjatë emisionit Françeska Jaçe nisi të shihte letrat dhe kjo i ka shërbyer Nikit për të dhënë opinionin …

Lexo më shumë »