Thursday , February 25 2021

Gramsh

Tṙagjedi në Gramsh. Pjesëtarët e të njejtës familje humbin jetën nga Covid, në gjendje të rëndë bashkëshorti.

Dy pjesëtarë të një familjeje në Gramsh kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit. Sipas informacioneve për Report Tv, vjehrra, nusja dhe bashkëshorti i kësaj të fundit kanë rezultuar me Covid19. Ditën e djeshme është ndarë nga jeta vjehrra 78 vjeçare, ndërsa sot ka humbur jetën edhe nusja 55 vjeçare. …

Lexo më shumë »