Tuesday , April 7 2020

Librazhd

”Ardian ku po shkon vëlla”, dedikimi prekës i kryetarit të PD-së në Librazhdër të për të vëllain/Foto

Ardian Vreto me detyrë shef i policisë bashkiake në Përrenjas, humbi jetën tragjikisht mesditën e sotme në aksin Përrenjas-Librazhd, pasi makina me të cilën udhëtonte u përplas dhunshëm me një tjetër automjet. Vreto ishte vëllai i kryetarit të Partisë Demokratike në Librazhd, Bujar Vreto. Në një dedikim në profilin e …

Lexo më shumë »

Makina del nga rruga në Librazhd, plagosen 3 të rinj

Një automjët më targa AA518BC ka dalë nga rruga dhë për pasojë ka përfunduar në përroin ë Shesë, në hyrjë të Librazhdit. Shpëjtësia ë lartë si dhe ngricat në rrugë kanë bërë që drejtuesi i mjetit të humbasë kontrollin dhe për pasojë makina të përplaset me bordurën duke përfunduar në …

Lexo më shumë »

Tragjedi pa fund në një familje në Librazhd. 2 fëmijë të vdekur, dhe një i plagosur. Sot humbi jetën edhe foshnja 3 muajshe (Çfarë tha nëna)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Librazhd, ku një fëmijë tre muajsh është dërguar i pajetë në spitalin e qytetit. Trupi i foshnjes është dërguar për në spitalin e Elbasanit, ku ekspertët mjeko ligjorë po bëjnë autopsinë për zbulimin e shkaqeve që kanë çuar në vdekjen e …

Lexo më shumë »