Wednesday , August 5 2020

Peqin

Peqin- Digjet makina e parkuar përpara shtëpisë së 38-vjeçarit

Një makinë në pronësi të 38-vjeçarit me iniciale E.D. ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht. Ngjarja ka ndodhur në Peqin, ndërkohë që makina ishte parkuar para banesës së 38-vjeçarit. Nuk dihen enden shkaqet që kanë shkaktuar djegien e automjetit. “Grupi hetimor po punon për sqarimin  e rrethanave të ngjarjes, identifikimin …

Lexo më shumë »