Friday , May 29 2020

Rajoni

Lajmet dhe informacionet më fundit nga Kosova(Prishtinë, Prizren, Mitrovicë etj) Maqedonia, (Struga, Ohri, Shkupi, Gostivari, Tetova, Kumanova, etj)  Mali i Zi,(Podgorica, Kotor, Budva etj) Serbia (Beogradi etj) dhe Greqia (Athina, Selaniku, Larisa, Janina, Cameria)  Cdo ditë në këtë rubrikë do të vijnë për ju informacione nga burime serioze të lajmit.

ElbasaniPlus është portali më i klikuar i Qarkut të Elbasanit. Në këtë portal trajtohen dhe përcillen çdo ditë për lexuesin lajmet më të fundit nga ky qark. Stafi i kualifikuar dhe puna e palodhur e tij bëri të mundur që ky portal të jetë tashmë një pikë referimi për të gjithë qytetarët që banojnë apo kanë interes rreth zhvillimeve të fundit që ndodhin në këtë qark.

Për çdo sugjerim apo informacion të vlefshëm që ju mendoni se është i përshtatshëm për opinionin publik ju lutemi të na e dërgoni në adresën: info@elbasaniplus.com.

Gjithashtu bizneset që duan të reklamojnë aktivitetin e tyre në faqen tonë janë të lutur të kontaktojnë në adresën: reklamo@elbasaniplus.com

Aksident i rëndë në Kosovë/ Tre makina përplasen me njëra-tjetrën, tre të vdekur

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Prishtinë – Shkup, ku tre persona kanë humbur jetën pas përplasjes së 3 automjeteve me njëra tjetrën. Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Luljeta Mehmeti. “Mund të konfirmojmë se sot rreth …

Lexo më shumë »

U deklarua se Amerika do të mbështeste Kosovën, Grenell nxjerr blof Kurtin: SHBA nuk do të çojë dëm ndihmat e saj

I dërguari special i Presidentit të SHBA Donald Trump, Richard Grenell përmes një reagimi në Twitter ka përgënjeshtruar deklaratën e zyrës së shtypit të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti se gjatë një bisede telefonike mes Kurtit, O’Brien dhe Grenell, është marrë konfirmimi nga zyrtarët se ata nuk do të ndalojnë …

Lexo më shumë »