Wednesday , December 1 2021

Uncategorized

(Foto) Aksident në autostradën Tiranë-Elbasan! Përplasen dy mjete, një nga shoferët në gjendje të rëndë

Ditën e sotme është regjistruar një aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan. Raportohet se janë përplasur dy makina, ndërsa si pasojë e aksidentit në fjalë është plagosur rëndë njëri prej drejtuesve të mjeteve shtetasi me iniciale K.G. Ndër të tjera, thuhet se ky i fundit është dërguar me urgjencë në …

Lexo më shumë »

Të bëhesh ‘boss’ sa hap e mbyll sytë! Punëtori i krahut bëhet pronar i vilës 56 mln €, pas testit të ADN-së

31 vjeçari është kthyer në qendrën e vëmendjes së medias botërore, pasi u bë i pasur pas një test ADN-je. Xhordan Adlas Roxhers bënte punë të vështira dhe me shumë vështirësi ia dilte të paguante qiranë e apartamentit ku jetonte. Por fati ndryshoi rrënjësisht për të dhe tashmë është zotërues …

Lexo më shumë »