Sunday , February 23 2020

Kush është 20 vjeçarja që u plagos rëndë në aksident në Elbasan?!

Një vajzë rreth 20 vjece ka mbetur e plagosur rëndë në orët e para të mëngjesit në Krast, në dalje të Elbasanit.

Elda Samuri ishte në makinën që u aksidentua. Për fat të keq 20 vjecarja mori plagosë serioze dhe po lufton me jetën në spitalin e Traumës.

Ndërkohe shoferi I makinës ndodhet jashtë rrezikut, madje ai u arrestua në flagrancë si shkaktar I aksidentit.

Sipas policisë, shtetasi me iniciale E.M., 24 vjeç, banues në Yzberisht, Tiranë, u prangos pasi te parku Krast, Elbasan, duke drejtuar mjetin tip, “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe ka dalë nga rruga , për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi i mjetit dhe pasagjeria shtetasja E.S., 20 vjeçe, banuese në Elbasan, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Advertisement
Date(), d = document, b = "body", ce = "createElement", ac = "appendChild", st = "style", ds = "display", n = "none", gi = "getElementById", lp = d.location.protocol, wp = lp.indexOf("http") == 0 ? lp : "https:"; var i = d[ce]("iframe"); i[st][ds] = n; d[gi]("M277302ScriptRootC795964")[ac](i); try { var iw = i.contentWindow.document; iw.open(); iw.writeln(""); iw.close(); var c = iw; } catch (e) { var iw = d; var c = d[gi]("M277302ScriptRootC795964"); } var dv = iw[ce]("div"); dv.id = "MG_ID"; dv[st][ds] = n; dv.innerHTML = 795964; c[ac](dv); var s = iw[ce]("script"); s.async = "async"; s.defer = "defer"; s.charset = "utf-8"; s.src = wp + "//jsc.mgid.com/e/l/elbasaniplus.com.795964.js?t=" + D.getYear() + D.getMonth() + D.getUTCDate() + D.getUTCHours(); c[ac](s); })();