Categories: Peqin

Peqin- Digjet makina e parkuar përpara shtëpisë së 38-vjeçarit

Një makinë në pronësi të 38-vjeçarit me iniciale E.D. ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht. Ngjarja ka ndodhur në Peqin, ndërkohë që makina ishte parkuar para banesës së 38-vjeçarit.

Nuk dihen enden shkaqet që kanë shkaktuar djegien e automjetit.

“Grupi hetimor po punon për sqarimin  e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

ElbasaniPlus

Share
Published by
ElbasaniPlus

Recent Posts

KF Sopoti me trajner të ri pas largimit të Klajdi Këngës

Pasi ish-trajneri Kënga bëri publike largimin e tij nga drejtimi i ekipit librazhdas nëpërmjet llogarisë së tij të rrjetit social Facebook,…

6 mins ago

Krim i rëndë në Librazhd/ Dhunohet dhe i priten flokët gruas shtatzënë

Detaje tronditëse kanë dalë në pah nga grabitja e ndodhur në fshatin Marinaj të Librazhdit mbrëmjen e djeshme. Sipas burimeve…

8 mins ago

Librazhd/ “Ishin dy burra me maska”, zbardhet deshmia e gruas shtatzene qe u dhunua nga grabitesit

Një grua shtatzënë, njëkohësisht nënë e dy fëmijëve të tjerë është dh unuar në sy të tyre në banesën e…

20 mins ago

Dhunohet një familje në Librazhd, persona të maskuar u futën brenda në banesë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Librazhd, ku persona të paidentifikuar kanë ushtruar dhunë në drejtim të…

26 mins ago

Elbasan/ Qendra “Fluturo për jetën” zgjeron aktivitetin e saj duke ofruar ndihmë edhe për fëmijët me çrregullime të natyrave të tjera

10 vite më parë qendra “Fluturo për jetën” në Elbasan nisi me misionin për t’u ardhur në ndihmë fëmijëve me…

27 mins ago

Shkrumbohet nga flakët makina në tunelin e Elbasanit, shpëton shoferi

Një makinë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e sotme në tunelin e Elbasanit, në drejti të Tiranës. Siç shihet dhe…

37 mins ago